نرم افزار حسابداری های سافت

صندوق فروشگاهی یکپارچه

در های‌سافت، فروش حضـوری و فروش آنلاین، به شکلی منسـجم و یکپارچه در کنار هم قرار گرفته‌اند. در های‌سافت شما می‌توانید:

  • هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین بفروشید
  • بروزرسانی خودکار موجودی انبار پس از هر تراکنش (آنلاین و حضوری)
  • به صورت جداگانه وضعیت فروش حضوری و آنلاین خود را بررسی کنید
  • قدرت فروشگاه خود را به راحتی در فضای آنلاین منعکس کنید

مستندسازی فروش با صدور فاکتور و پیش فاکتور

در های‌سافت کلیه‌ی اقـدامات و تغییرات انجـام شده در فرایند فـروش بواسطه‌ی صـدور پیش‌فاکتور و فاکتور مستندسازی می‌شود. این مستندات علاوه بر شفاف‌سازی فرایندهای فروش برای خریدار و فروشنده، می‌تواند به عنوان یک سند قانونی قابل استفاده باشد.

با استفاده از های‌سافت، در صـورت مواجـهه با هر گونه ابـهام چه از جـانب شما و چه از جانب خریدار، تنها کاری که باید انجام دهید، مراجـعه به مستندات فروش (پیش‌ فاکتور و فاکتور فروش) است.

نرم افزار حسابداری های سافت

هر خرید، یک سرنخ است

در های‌سافت اطلاعات دقیق مشـتریان به صورت طبقه‌بندی شده ثبت و به صورت یک بانک اطلاعاتی ذخیره می‌شود. این بانک اطلاعاتی علاوه بر اینکه به عنوان سندی معتبر در هـر لحـظه قابل اسـتناد است، می‌تواند با ارائـه اطلاعات کاربـردی از مشـتریان، در تصمیم‌گیری‌‌ها‌ی آتی به عنوان یک راهنما در کنارتان باشد

تحت وب اما پایدار

سازگار با تمام مرورگرها

های سافت از انواع نرم‌افزار‌های تحت وب است. برای استفاده از های‌سافت شما تنها به یک مرورگر نیاز دارید.

سازگار با تمام سخت‌افزارها

نرم‌افزار تحت‌وب های‌سافت با انواع صـندوق های فروشگاهی رایانه‌ها، لبتاپ‌ها و حتی تبلت‌ها سازگار است.

قابلیت کار در حالت آفلاین

های‌سافت هیچوقت متوقف نمی‌شود! قسمت فـروش حضـوری به گونه‌ای طراحی شده است تا در زمان قطعی اینترنت اطلاعات را در حافـظه موقت مرورگر ذخیره کند و پس از اتصال مجدد به اینترنت اطلاعات را به سرورها منتقل کند.

نرم افزار حسابداری های سافت
نرم افزار حسابداری های سافت

به تعداد مشتریان، راه برای پرداخت وجود دارد

در های‌سافت متـداول‌ترین روش‌های پـرداخت از جمله پرداخت نقدی، چـک، نسـیه و کارت اعتباری به صورت پیش‌فرض مهیا شده است. علاوه بر این شما می‌توانید متناسب با نیاز خود، روش‌های پرداخت ترکیبی نیز تعریف کنید.

اتصال به کارت خوان

با توسعه ابزار‌های پرداخت الکترونیکی، های‌سافت به گونه‌ای طراحی شده است تا بتواند از دستگاه‌ کارتخوان پشتیبانی کند. علاوه بر این، از طریق پنل مدیریت می‌توانید در هر لحظه و از هر مکانی از میزان دقیق مبالغی که از طریق کارت‌خوان پرداخت شده است نیز مطلع شوید.

صورتحساب

های‌سافت به منظور شفافیت هر چه بیشتر، صورتحساب مشتریان را در لحظه به صورت دیجیتالی و چاپی در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

شخصی‌سازی پرداخت‌ها

در های‌سافت می‌توانید به مشتریان خود روش‌های پرداختی ترکیبی ارائه کنید. در روش پرداخت ترکیبی می‌توانید یک پرداخت را به صورت چند مرحله‌ای تبدیل و برای هر مرحله روشی متفاوت تعیین کنید.

بروزرسانی و جستجوی محصولات در یک چشم بهم زدن

برای بهبود دسـترسی به محصولات، می‌توانید آنها را در دسته‌های کوچک‌تری قرار دهید. در کمتر از چـند ثانیه محـصول مـورد نظر خود را در بانک اطلاعـاتی نرم‌افزار پیدا کرده و محصول جدیدی را تنها با چند کلیک به بانک اطلاعاتی نرم‌افزار اضافه کنید.

حسابداری؛ بخش جدایی ناپذیر کسب و کار

با توجه به اهمـیت ثبت و مشـاهده گزارش‌های حسابداری برای مـدیران، های‌سافت به گونه‌ای طراحی شده است تا بتواند تمامی گـزارش‌های خـرید و فروش را بر اساس اسناد حسـابداری ثبت کند. عـلاوه بر این، می‌تـوانید اطـلاعات مـربوط به حسـاب‌های بانکی چک‌های دریافتی و صـادر شده را نیز در بخش حسابداری نرم‌افزار مشاهده کنید.

باشگاه مشتریان خود را به راحتی راه‌اندازی کنید

با توجه به اهمیت روز‌افـزون برقراری ارتـباط با مشـتریان، در های‌سافت امـکان دریافت اطـلاعات مشـتریان فراهـم شـده است. شما در های‌سافت می‌توانید اطلاعات شـخصی مشـتریان خود از جمله تاریخ تولد، شمـاره تماس، آدرس، ایمیل و ... را دریافت و ثـبت نمایید و در آینده از این اطلاعات به عنوان پل‌ ارتباطی استفاده کنید.

نرم افزار حسابداری های سافت

همه چیز در کنتـرل شماست

تاریخچه سفارشات

در نرم‌افزار تحت‌وب های‌سافت می‌توانید در هر زمان و مکانی به ساده‌ترین روش ممکن سفارشات را بر اساس مقادیر مورد نظر خود فهرست کنید.

فروش روزانه

در های‌سافت فـروش روزانه خود را زیر نظر داشته باشید و در هر لحظه از میـزان سود و زیان دقیق خود با خبر شوید.

جریان وجوه نقد

میـزان دقیق وجوه نقد به تفکیک روش‌ پرداخـت در هر لحظه قابل مشاهده است. شما در پایان هر روز می‌توانید گزارش کاملی از وجوه نقد خود دریافت کنید.

موجودی کالا و وضعیت انبار

در لحظه، میـزان دقـیق موجودی فروشـگاه خود را مشاهد کنید. علاوه بر این، موجودی انبار به صورت لحظه‌ای در هر تراکنش خرید یا فروش به روز می‌شود.

داشبورد اختصاصی؛ فروشگاه در یک نگاه

شما می‌توانید با توجه به نـیاز خود، داشـبورد نرم‌افزار صـندوق‌ فروشگاهی های‌سافت را شـخصی‌سازی کنید. بدین منظور تنها کافیست قسمت‌های مورد نظر خود را به فهـرست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید.

علاوه‌ بر این، تمام صـفحات های‌سافت، خصـوصاً داشبوردها، بر اساس اصـول و قـواعد دانـش تجـربه کاربری بهینه‌سازی شده است تا کاربران بتوانند به ساده‌ترین و کوتاه‌ترین روش به هدف خود دست پیدا کنند.

نرم افزار حسابداری های سافت

آینده را امـروز شـروع کنید

ما با بررسی پیچیدگی‌ها و پیش‌بینی نیازهای آتی فروشگاه شما، این راهکار نرم افزاری را آماده کرده‌ایم.
های‌سافت، انتخابیست که در آینده به آن افتخار خواهید کرد

خرید نرم افزار